Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Hakkında
Mağazamıza üye olmak için sağ üst menüde yer alan "Hesabım" linkine tıklayarak Üye Kayıt sayfamıza giderek ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir. İletişim ve ulaşım problemlerinin önüne geçebilmek için üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.Ürün ve hizmetlerin size sağlıklı bir şekilde ulaştırılabilmesi için lütfen formları dikkatle doldurunuz.

Sitemize kolay ve hızlı bir şekilde üye olabilirsiniz. Üye olmanız hiç bir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Ancak alışverişinizi tamamlamadan önce "Satış Sözleşmesi"ni dikkatle okuyunuz. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz.

Üyelik İptali
Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra web sitemiz ile ilgili tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır. Üyeliğinizi sonlandırmak için üye olurken kullandığınız mail adresinizden mail@sigma3dprinter.com adresimize bu talebinizi bildiren bir mail göndermeniz yeterlidir.

Aşağıdaki Durumlarda Üyelik İptal Edilemez:
1 - Üyenin verdiği son sipariş üzerinden 60 gün geçmemişse,
2 - Üye olurken kullanılan mail adresinden farklı bir mail adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa,
3 - Üyeye mevcut kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyor ve iptal talebi doğrulanamıyorsa.

Aşağıdaki Durumlarda Üyelik Tarafımızdan İptal Edilir:
1 - Üye, web sitemizde uygunsuz mesajlar gönderiyor ya da yorumlar yazıyorsa,
2 - Herhangi bir sahtekarlık girişiminde bulunduysa,
3 - Sisteme, diğer üyelerimize veya sigma3dprinter ismine zarar vermeye yönelik herhangi bir girişimde bulunduysa.

Üye Güvenliği
Güvenliğiniz için sitemizde gerekli önlemler alınmıştır. Alınan bu önlemlerin yanında sizler de üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlu olduğunuzu unutmamalısınız. Sitemize giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimseyle paylaşmayınız ve güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayınız.

Ürün Yorumları
Her üye ürünlere kolaylıkla yorum yazabilir. Bilgi ve tecrübelerinizi diğer kullanıcılarla paylaştıkça alışveriş daha verimli ve keyifli olacaktır. Müşteri yorumları daha tarafsız ve tecrübeye dayalı olacağı için arzulanan bilinçli alışveriş ortamı doğacaktır.

Ürün yorumu yazarken dikkat etmeniz gerekenler: Genel ahlak kuralları çerçevesinde sigma3dprinter'ye, diğer kullanıcılara ve ilgili ürünün üreticisine saygılı yorumlar yazmaya özen gösteriniz. Yorumlar incelenerek uygun görülen yorumlar yayınlanmakta; uygun görülmeyen yorumlar ise sistemden neden belirtilmeksiniz silinmektedir.