Garanti ve İade Şartları

Garanti

Sigma3DPrinter www.sigma3dprinter.com mağazasından satın almış olduğunuz tüm

ürünler firmamız veya ithalatçısı tarafından garanti kapsamındadır. Ürünlerimizin aksi belirtilmediği sürece 1 yıl garantisi vardır. Satın almış olduğunuz ürününüzde herhangi bir problem çıkması halinde problemin giderilmesi için faturanızla birlikte firmamıza başvurmanız gerekmektedir. Garanti kapsamında bulunan ürünlerin sizin tarafınızdan herhangi bir darbe, yırtılma, çizilme vb tahribe uğratılmaması gerekmektedir.


İade Şartları

Mağazamızdan satın almış olduğunuz ürünü aşağıda belirtilen koşullar ile nedenini belirterek iade edebilirsiniz:

* İade işlemi ürünün size teslim edilmesi ile başlar ve fatura tarihini takip eden on (10) gün için geçerlidir

* İade edilen ürün veya ürünler parçaları, aksesuarları ile birlikte tamamen eksiksiz olarak bize gönderilmelidir.

* İade gönderilen ürünlerin garanti maddesinde belirtilen koşullara uyması gerekmektedir.

* İade edilecek ürünü gönderdikten sonra sigma3dprinter müşteri temsilcisi konuyu takip edip sizleri en kısa sürede bilgilendirecektir.

* İade işlemi kabul edildikten sonra ödemiş olduğunuz tutarın banka hesabınıza veya kredi kartı hesabınıza geçmesi yedi (7) iş günü içerisinde yapılmaktadır. Kredi kartınıza yansıması hususunda bankanızla görüşmeniz gerekmektedir.


İade İşlemleri

Sizden gelen ürün öncelikle İade Bölümü tarafından incelenir, gerekir ise ürün üretici firmaya test etmeleri için gönderilir. İade şartlarına uygun ise iade işlemi başlatılır. Bu işlemin süresi 3 ila 30 iş günü arasında değişmektedir. İade işlemi onaylandığında size telefon açılarak bilgi verilecek ve isteğinize bağlı olarak yeni bir sipariş verebilmeniz için değişim belgesi, farklı ürün alınabilir belgesi ya da para iadesi yapılacaktır.


Özel Ürünleri İade Edebilir miyim?

Size özel tasarlanıp imal edilen ürünleri maalesef iade alamıyoruz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.